top of page

Fotokopi/Print/Ciltleme Hakkında

Bakırköy'de bulunan dijital baskı merkezimizde kopyalama ve ciltleme hizmeti de verilmektedir. 80 gr kağıttan 350 gr kuşe kağıda kadar tüm kağıt cinslerinden kopyalama, print ve ciltleme yapılmaktadır.

Özellikle kuşe, 1. hamur, tuval, mat veya parlak kağıtlara baskı yapılarak

broşür, afiş, cepli dosya, kartvizit, ayraç, kitapçık, katalog, dergi gibi materyaller istediğiniz adette kaliteli bir şekilde basılarak hızlıca teslim edilir. Dilerseniz baskısını aldığınız ürünler PVC ve ciltleme yapılarak tarafınıza teslim edilir.

Baskı merkezimizde 107cm eninde siyah beyaz veya renkli ödev ve proje çıktıları alınır.

Bakırköy'de uygun fiyat fotokopi, çıktı, cilt
Fastbind  Elite Xt A3 amerikan cilt makinesi

Fastbind Elite Xt A3 Amerikan ciltleme 

Bakırköy'de bulunan dijital baskı merkezimizde kopyalama ve ciltleme makine parkurunda bulunan Fastbind elite xt a3 ciltleme makinesi ile 1. sınıf kalitede ciltlemeler yapılır. Saatte 180 adet ciltmele yapabilme kapasitesi bulunan makinemiz ile 50mm kalınlığında yaklaşık 500 yaprak (1000 sayfa) cilt yapma özelliği ile ciltlemeleriniz sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Amerikan cilt, proje ciltleme
Konica minolta 70 hc renkli çıktı
20130314_FESPA_1486minolta.jpg

Konica Minolta 70HC

Bakırköy'de bulunan dijital baskı merkezimizde kopyalama ve ciltleme makine parkurunda bulunan Konica Minolta 70hc renkli fotokopi / çıktı makinemiz ile 1. sınıf kalitede baskılar ile ödev, sunum vb. ihtiyaçlarınız için en iyi renk kalitesi ile 1. hamur kağıttan gramajlı kuşe kağıtlara ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz.

bottom of page